הפורום לענייני משפחה וגירושין! יעוץ משפטי מאת עו''ד איילת שיים מור: הסדרי ראייה והגדלת מזונות...
הסדרי ראייה והגדלת מזונות - פורום גירושין
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
03-9239966 052-3676797

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
הסדרי ראייה והגדלת מזונות
תאריך ושעה: 29/04/2013 11:38 לשיחה עם עורך דין חייג/י: 03-9239966
שלום.אשמח לייעוצך.אני מגדלת את בתי בת ה7 לבדי.ב-2010 נקבעו בבית המשפט לעניני משפחה הסדרי ראייה שהאב אמור לראות את בתו יום אחד בשבוע למספר שעות ואחת לשבועיים יקח אותה לסוף שבוע.האב אינו מוכן למלא אחר הסדרי הראייה שנקבעו בטענה שעבודתו לא מאפשרת לו זאת והוא יגיע רק כשהוא יוכל.כך שהמפגש בינהם יכול להיות גם אחת ל3 שבועות, חודש ימים דבר שאינו מקובל עליי ולכן אני בשלב הזה לא מאפשרת לו לראות אותה אלא במידה והוא ידאג שזה יהיה בצורה מסודרת.

(אינני מתעקשת על יום ספציפי ואף הלכתי לקראתו ולא התעקשתי על פעם בשבוע אלא אחת לשבועיים,אך גם זה לא "מתאפשר לו").

בענין המזונות נקבעו שגובה המזונות יהיו בסך של 1300 ש"ח ויעלו ל 1600 ש"ח כשלבתו הבכורה מנישואים קודמים ימלאו 18. כך שבמהלך שנת 2011 הוא כבר שילם 1600 ש"ח.לאב יש גם בן שאמור היום להיות 18.

האב חי אצל הוריו כך שאין לו הוצאות של דיור וכל ההוצאות מסביב.הוא איו משתתף ולו בחלק מההוצאות עם הוריו.הוא עובד כבר הרבה שנים בחברה מסודרת ומרוויח בסביבות ה-8000 שקלים.מיותר לציין שהאב אינו משתתף מעבר למזונות בשום דבר ואף לא קונה לה דבר.אני מתגוררת בשכירות ומשלמת 3000 ש"ח וכמובן יש את ההוצאות השוטפות,ביגוד בית ספר חוג וכו'.

שאלתי,האם אוכל לתבוע לאור הכתוב פה ,הגדלת מזונות???מה עליי לעשות בענין הסדרי הראייה??
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום