הפורום לענייני משפחה וגירושין! יעוץ משפטי מאת עו''ד איילת שיים מור: יעוץ דחוף...
יעוץ דחוף - פורום גירושין
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
03-9239966 052-3676797

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
יעוץ דחוף
תאריך ושעה: 03/02/2014 12:26 לשיחה עם עורך דין חייג/י: 03-9239966
שלום לך, נשואה 26 שנה 3 ילדים הגדול מחוץ לבית עובד לומד הבת בשירות הבן הקטן עולה לכתה א' .כולם בריאים ברוך השם.
בשנים האחרונות (שנתיים ) לא ממש ישנים ביחד הוא גר ביחידה צמודה לבית שלנו אני בבית שלי שלנו יחד עם הילד הקטן
חלק קצת ריחוק שכנראה טוב ל2 הצדדים. אבל... הוא לסירוגין מניח סיק און קי מקליט בחדר השינה בתחילה כשראיתי את זה קצת צחקתי לעצמי ולא ידעתי איך להגיב האם הוא עוקב אחרי האם זה קטע של חיזור ויתרתי ולקחתי את זה בלי להגיד מילה. אחר כך שוב הניח ברצף ימים לוקח מניח באותו המקום ושוב לא ידעתי מה לעשות עד ש...דיברתי איתו ושאלתי למה יש לך צורךלהשים את זה . האו ענה ולא האמנתי לו "לא יודע איך לגשת אליך" אמרתי אוקיי לעצמי יכול להיות שי לו בעיה (כאילו) ואני עשיתי צעדי התקרבות ושוב היתה תקופה טובה אבל כל הזמן חששתי ועד היום כי הוא עוקב אחרי והוא מחפש הילה לחפש אחרי מאחר ויש לו אח עורך דין ממולח וחזק בדיני משפחה (דתי/חרדי והשאר) בחור חריף מאוד והוא מחזיק ממנו מאד הוא בבת עיניו למהדרין ויתכן שהוא זה נתן לו כלי כיצד לחפש מידע ממני אין לי מושג מה. אבל המשכתי כרגיל
כאשר מאז היו עוד פעמים אבל העלמתי את זה וכתבתי לו הודעה כי זה אצלי ויפסיק עם המעשה. הוא מבחינתו ענה לי שאני שועלית
לא אהבתי את הכינוי אבל המשכתי רגיל. עובדים /חיים /דואגים הכל טוב אבל הכל מלמעלה. רק כדי להיות מעל המים ולדאו שימשיך כך.
בימים האחרונים שוב שם מכשיר חדש גדול יותר צמוד לסוקל המיטה. לוקח מחזיר . בתחושה שלי ידעתי ששוב יש מכשיר חיפשתי כמה ימים לא מצאתי עד לפני 3 ימים הלוך חזור יש מכשיר.
הפעם אני לא מוכנה יותר לשתוק ואלי כאן אני צריכה לקחת עמדה חזקה לנער את כל היחסים כי גם כך עלו מעט על שרטון
אין חשק ממש ל2 הצצדים אין ממש תקשורת רק מחזיקים את הכל כי אין ממש פריבלגיה להתגרש. ובשביל מה ומי . לא מחכה לנו שום דבר לאחר מכן . אבל אני כן מבקשת להפריד יחסים לתקופה עד ש.. יחליט או נחליט שכאן מדברים על הכל היחסים על הילדים על הכסף על העבודה על הבית על הכל כאםן ועכשיו אבל האם יהיה בזה אמת לאיודעת הוא מניפולטור לא קטן חריף מהיר
לשון חד מחשבה הוא תמיד מנצח אותי במילה אחת ואני שותקת להרבה זמן.אין חופש ממשי לא ממש שמחה במיוחד אלא רק מחזיקה מעמד בשביל הילדים הרי אנחנו רוצים לחתן אותם להגיע לבר מצוה בע"ה ועוד...אחר כך מה שיהיה יהיה.
למי לגשת ליעוץ משפטי למגשר איפה מוצאים את הטוב ביותר האם לגשת לאבא שלו האם לגשת לאמא שלי לאח שלי.
האם להעיז ופשוט כאן ועכשיו לעצור!תודה
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום