הפורום לענייני משפחה וגירושין! יעוץ משפטי מאת עו''ד איילת שיים מור: אחרי ההחלטה להתגרש......
אחרי ההחלטה להתגרש... - פורום גירושין
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
03-9239966 052-3676797

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
אחרי ההחלטה להתגרש...
תאריך ושעה: 15/09/2013 18:55 לשיחה עם עורך דין חייג/י: 03-9239966
שלום,

בעלי ואני נשואים מעל 13 שנים והורים לשני ילדים קטנים. לאחר טיפול זוגי שלא צלח הגענו להחלטה משותפת להתגרש. מכיוון ושנינו לא מעוניינים במאבקים ובזבוז כסף מיותר בבתי משפט, החלטנו לערוך הסכם גירושין.

בהתיעצות עם עו"ד נאמר לי כי מכיוון שרמת ההשתכרות שלו גבוהה, אהיה זכאית למזונות מעבר למינימום וכמו כן יש סיכוי טוב להשתתפות באחזקת הבית בנוסף לדמי מדור (אנחנו גרים בשכירות).

לפני כשבועיים נודע לי כי קיבל הודעת פיטורים ויפסיק את עבודתו תוך 60 יום. אינני יודעת איך לפעול, האם לחתום על הסכם גירושין בידיעה כי אין לו עבודה וכל הכנסתו תהיה מדמי אבטלה? יש לציין כי אני עובדת ומשתכרת כ9,000 ברוטו, האם ביה"ש יצא מנקודת הנחה כי ההכנסות שלנו שוות ולכן יפסוק לי את סכום המזונות המינימלי?
בנוסף, לבעלי אזרחות נוספת לכן קיים בי החשש כי במקרה של לחץ יעזוב את הארץ וישאיר אותי ללא תשלומי מזונות. האם כדאי לפתוח תיק בביה"מ לענייני משפחה ולהוציא צו יציאה מהארץ (גם על מנת שלא יוציא את הילדים)? חשוב לי לדעת אם עצם פתיחת תיק ימנע אפשרות לחתום על הסכם גירושין ותחייב אותנו להתנהל בבתי משפט.

תודה רבה רבה
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום