הפורום לענייני משפחה וגירושין! יעוץ משפטי מאת עו''ד איילת שיים מור: בהמשך לשאלתי -הסדרי ראייה...
בהמשך לשאלתי -הסדרי ראייה - פורום גירושין
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
03-9239966 052-3676797

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
בהמשך לשאלתי -הסדרי ראייה
תאריך ושעה: 06/03/2013 09:02 לשיחה עם עורך דין חייג/י: 03-9239966
תודה שענית לי על שאלתי הקודמת.
שלום רב ,
בהמשך לשאלתי להסדרי ראייה שכחתי לציין שמתאריך 2.1.13 הוא חדל ליצור קשר איתי ועם הקטינה ואף הפסיק את הסדרי הראייה עד היום.אנחנו שבוע וחצי לפני משפט בתגובה שאגיש לרבני הוא טוען שאני מנעתי מימנו את ההסדראי ראייה .בשבילו כמובן זה טוב כי הוא לפני מבחני לשיכה ולכן הוא צריך ללמוד ואף רצה לדחות את מועד הדיון ה1 כמה שיותר מאוחר כמובן שאני לא הסכמתי.ולכן הוא רוצה לחדש את הסדרי הראייה.
זה נראה לך הגיוני ששבוע וחצי לפני הוא פתאום רוצה לחדש כדי להראות "יפה נפש" בעיני בית הדין?העו"ד שלי טוענת שאני צריכה להסכים.האם בית הדין הרבני מסתכל על הפסקת הקשר של האב עם הקטינה בעין לא יפה?או שהוא מעלים עין?בכל אופן בקשתי לתאם שוב הסדרי ראייה בהדרגה לטובת הילדה יחד איתי כדי שתכיר אותו .הוא כמובן פחדן רוצה לצרף צד ג' שאלו במקרה הזה הוריו הגרושים.האם אני יכולה לסרב לצד ג'?
סליחה על כל השאלות אני פשוט לא יודעת כבר למי להאמין .אני מבולבלת.בסה"כ אני רוצה רק את טובת בתי.

בתשובה מקודם את טענת או שישי עד הערב ושבת מהבוקר איך אפשר?אם היא במקרה הזה יונקת כל שעתיים ????ואת הפירות והמרק מחזיקים גג ל3 שעות!

אשמח אם תוכלי לענות לי על הכל
תודה מראש
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום