הפורום לענייני משפחה וגירושין! יעוץ משפטי מאת עו''ד איילת שיים מור: ערעור על החלטת בית המשפט...
ערעור על החלטת בית המשפט - פורום גירושין
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
03-9239966 052-3676797

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
ערעור על החלטת בית המשפט
תאריך ושעה: 12/12/2013 20:21 לשיחה עם עורך דין חייג/י: 03-9239966
התיעצות עקב החלטת שופטת בית משפט לענייני משפחה. השופטת החליטה למנות מנהל עיזבון שגם יחליט בסוגיה האם כספי המשכנתא ישולמו מחשבון הבנק או ממכירת הדירה שנתנה לי ע"י אבי ז"ל.
הנתונים,
1. בבקשה להתנגדות למינוי שלי לא העלתה עו"ד אודליה חן את עניין פרעון התשלום.
2. כל שטענה היא כי אני רוקנתי את החשבון של אבי בבנק.
3. השופטת בדיון הקודם טענה כי אין צורך למינוי מנהל עזבון בבנק בגלל החובות הרבים שיש לשלם. (והרי החוב הגדול ביותר הוא החזרת המשכנתא) .
4. אודליה חן כתבה בבקשה כי אבי ז"ל בטרם מותו כתב צוואה וזה שקר מוחלט ובא לשנות זמנים כדי להראות כי המשכנתא נלקחה לפני כתיבת הצוואה ובכך להראות כי אבי לא עשה קישור לפרעון המשכנתא בעת שכתב את הצוואה.
5. הוברר לבית המשפט כי הטיעון היחידי של אודליה חן להתנגדות וזה ריקון החשבון התגלה כשיקרי.
6. בצוואה נכתב כי קודם החלוקה ישולמו כל החובות וזה היה כשנתיים לפני לקיחת המשכנתא.
7. מאחר ואבי נתן לי את הדירה. הרי הוא לא היה גורם למצב שיותר ממחצית הבית ישלם את המשכנתא ובכך אני עלול לחזור לחיות כהומלס.
8. גם אני כאחד שגר עם אבי במשך 6 שנים לא הייתי גורם לאובדן הבית ואפילו עם זה לטובת ילדי.
9. בית המשפט אסור לו לפעול בניגוד לרצון אבי ז"ל.
על נקודות אלו אני מבקש להגיש ערעור כדי שבית המשפט הוא זה שיחליט האם פרעון המשכנתא תעשה מחשבון הבנק או ממכירת הבית ולא להשאיר זאת לידי מנהל העזבון.
אפשר לכתוב תגובות גם כהודעה בפרטי או לנייד 052-8357813
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום