הפורום לענייני משפחה וגירושין! יעוץ משפטי מאת עו''ד איילת שיים מור: נאלצת לעבור דירה מה קורה עם הסדרי הראיה...
נאלצת לעבור דירה מה קורה עם הסדרי הראיה - פורום גירושין
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
03-9239966 052-3676797

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
נאלצת לעבור דירה מה קורה עם הסדרי הראיה
תאריך ושעה: 22/08/2013 08:46 לשיחה עם עורך דין חייג/י: 03-9239966
שלום רב
אני גרושה מזה כשנה , יש לי בן ובת בני 8 ו 9, וגרה באריאל .
הגרוש שלי לוקח פעמיים בשבוע את הילדים כמו כן כל שבת שניה .
בחודשים האחרונים הכרתי גבר חדש ואנחנו מתכננים לעבור לגור יחד בדירתו אשר נמצאת בירושלים .
הודעתי לגרוש שלי (מתגורר אף הוא באריאל) שאני מתכננת מעבר דירה ושיצטרך להערך בהתאם מבחינת הסדרי הראיה .....
הגרוש שלי הודיע שלא יוכל לעמוד בהסדרי הראיה במידה ואעבור דירה לירושלים ,מאחר ומדובר במרחק רב ולא מתאים לו מבחינת העבודה וגם מבחינת הילדים עצמם שכן לא מעוניין לטלטל אותם בדרכים במשך שעות כל שבוע במקום לשבת איתם ולבלות זמן איכות יחד..

אני אישית לא רואה שום בעיה בלקחת את הילדים בצהרים ולמחרת לשים אותם בבית הספר אך הגרוש שלי אמר שמתכוון לעמוד על שלו ולא ישתף עימי פעולה ויקח רק בשבתות שלו וחגים וגם אז מבקש שאבוא בעצמי כדי להביאם אליו והוא ידאג להחזירם לכתובתי.

חשוב לי לציין שמבינה אותו אך אני לא מוכנה לגדל את הילדים שלנו לבד......

נ.ב. הוא זרק משהו כגון : "אם תעשי בעיות אבקש משמורת "... מודה שנכנסתי מעט לפינה ..... האם יש לו סיכוי?

ברצוני לדעת מה ניתן לעשות מבחינה משפטית כדי שיעמוד בהסדרי הראיה כפי שהתחייב בהסכם הגירושין , סה"כ הוא בטווח הקילומטרים שהוקצב בהסכם אך ישנה בכל זאת בעיה של מרחק, יתכן והוא צודק ואני אמורה להישאר בקירבת מקום לטובת הילדים ולמען הקשר שלהם עם אביהם?

אודה לתשובתך
ריטה
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום