הפורום לענייני משפחה וגירושין! יעוץ משפטי מאת עו''ד איילת שיים מור: בענייני צוואה...
בענייני צוואה - פורום גירושין
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
03-9239966 052-3676797

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
בענייני צוואה
תאריך ושעה: 27/07/2013 22:50 לשיחה עם עורך דין חייג/י: 03-9239966
בתחילת החודש הגשתי בקשה לצו קיום צוואה ושבועיים אחרי הוגשה התנגדות מטעם אחי בשל העדר צלילות.

א. על פי מסמכים רפואיים אבא שלי הוא עצמאי לחלוטין בתפקודו נכון למועד עשיית הצוואה אבל הוא עבר אירוע מוחי 9 חודשים אחרי עשיית הצוואה ובסיכום שחרור מבית החולים היה רשום : פגיעה בפלג גוף ימין בלבד (CVA)ולא דמנציה.
ב. בהקשר להעדר הצלילות : הם טוענים שמשנת 2004 לאבא שלי אסור היה לחתום - יש לי מסמכים כמו העברת כספים שאבא שלי ביצע בין בנקים שונים בשביל עצמו כלומר: משיכת כספים מבנק אחד לבנק אחר ע"י שיק בנוסף יש לי הוכחה חזקה במיוחד אשר מראה שאבא שלי משך כספים ע"י שיק בנקאי ונתן אותו לאותו אח אשר מתנגד לצוואה כביכול בהעדר צלילות כמו כן ניתן לראות שאבא שלי העביר את כול כספו מחברות מסוימות "לפסגות" וביקש מהם לנהל לו את כספיו. האם כול מה שנאמר יכול להעיד על צלילות שכן זה נעשה בין התאריכים אוקטובר 2007 לאוגוסט 2008 והצוואה נעשתה על ידו במרץ 2009 שכן אבא שלי לא התאשפז בבית חולים כלו חייו אלא בדצמבר 2009. יש לציין שלא היה לי שום ייפוי כוח ואני לא הייתי רשום בחשבונות שלו בכלל.
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום