הפורום לענייני משפחה וגירושין! יעוץ משפטי מאת עו''ד איילת שיים מור: רבני גדול מאיץ לסדר גט טרם החלטות...
רבני גדול מאיץ לסדר גט טרם החלטות - פורום גירושין
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
03-9239966 052-3676797

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
רבני גדול מאיץ לסדר גט טרם החלטות
תאריך ושעה: 29/10/2017 09:51 לשיחה עם עורך דין חייג/י: 03-9239966
לבית הדין הרבני הוגש ערעור על פס"ד שנתן הרבני האזורי המבטל החלטות קודמות ופס"ד חסר ללא הכרעה בעניין הרכוש, חובות הבעל וכיוצ"ב. הרבני הגדול החזיר את עניין הרכוש לרבני האזורי לצורך הגשת בקשה למינוי אקטואר (היו כבר דיונים, הוכחות סיכומים אבל בפס"ד אפילו לא קבעו תאריך למינוי אקטואר) ואילו הוא ימשיך לדון בעניין מזונות אישה (לא עבדתי מאז שהתארסנו) וכתובה. בינתיים נודע לי כי הבעל מתכנן לעזוב את הארץ לצמיתות ובת זוגתו נמצאת כבר שם. הרבני הגדוך מאיץ בי להתגרש כבר ביום שלישי עוד לפני החלטה בבקשה למתן צו עיכוב נגדו . ראוי לציין שבימ"ש לענייני משפחה נתן בעבר צו עיכוב יציאה מהארץ מאחר ויש הצדק סביר ליציאתו (יש לו תעודת תושב קבע באוסטרליה) . אני מתייעצת איתך בדחיפות כי טרם מינו לי עו"ד מהסיוע משפטי והם רוצים שאגיע להסדיר את הגט כבר בשלישי הקרוב והפגישה עם העו"ד מהסיוע נקבעה רק לחמישי. ראוי להוסיף כי אם לא יתייצב ,ביה"ד הרבני הגדול יפסוק נגדי הוצאות וכך הציבו לי תנאי זה. השאלה אם הם יכולים אותי להתגרש /מתן גט אם הערעור בכלל הוא על חיוב גט ללא הסכם גירושין וללא הכרעה סופית בעניינים כספיים
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום