הפורום לענייני משפחה וגירושין! יעוץ משפטי מאת עו''ד איילת שיים מור: 18 שנה.בגידות. ניהל חשבונות ונשברתי לגמרי...
18 שנה.בגידות. ניהל חשבונות ונשברתי לגמרי - פורום גירושין
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
03-9239966 052-3676797

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
18 שנה.בגידות. ניהל חשבונות ונשברתי לגמרי
תאריך ושעה: 13/10/2016 18:52 לשיחה עם עורך דין חייג/י: 03-9239966
ערב טוב לך ושנה טובה .
אני נשואה 18 שנה לאדם שבגד ונתפס לפחות 3 פעמים עם הוכחות וידוע לי על עוד מקרים כיום. יש לנו בן ובת . 10 ו.. 15
ניסיתי לסלוח בתקופות טובות יותר וטובות פחות וועם השנים הפכתי לשבר כלי פיזית ונפשית.
הןא מרוויח משכורת מאוד גבוהה וניהל תמיד את חשבונות הבית והעסק שקיים על שמי אך מעולם לא פעלתי בו..רק הוא.
אחרי שקרים ובגידות החלטתי שנמאס לי .
אני חושדת שלקח כספים במשיכות מזומנים של שנים מהחשבון המשותף, לא משתף אותי בחשבוניות שהוצאו מתחילת 2016, פתח חשבון חדש לעצמו ואמר שלא יכניס שקל למשותף כי רוצה עכשיו ומהר הפרדת חשבונות .
תחושתי היא שנבגדתי בכל אספקט בחיי ואני רוצה לדעת מה מגיע לי . הוא רוצה לשלם מזונות רק 3000 שח ואומר שזה גם מכיל את המדור. פתחתי בהליך בבית משפט לפני שבועיים ויש הליך גיישור מחייב שאין לי בעייה איתו אבל בעלי חריף ושנון וחכם ועושה ממני כל השנים ..פסיכית, חרדתית ואובססיבית ומצליח לסדר אותי כל פעם מחדש.
הוא יצא מהבית לפני שבוע, שכר דירה ואני כעוסה ופגועה מאוד כי זה הולך למקומות לא טובים והוצאת כספים ענקית.
בבקשה עזרתך..מה מגיע לי ומה עלי לדרוש כדי לוודא ולבדוק שלא העלים כספים או רכוש. הוא עם מישהי כעת אבל בסתר.
שנה טובה שתיהיה לנו
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום