הפורום לענייני משפחה וגירושין! יעוץ משפטי מאת עו''ד איילת שיים מור: אי תשלום מזונות!...
אי תשלום מזונות! - פורום גירושין
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
03-9239966 052-3676797

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
אי תשלום מזונות!
תאריך ושעה: 07/09/2013 18:03 לשיחה עם עורך דין חייג/י: 03-9239966
קיבלתי החלטה למזונות טרום זמניים בהעדר כתב הגנה. בעלי שאינו שולח כתב הגנה ומתעלם מכל התהליך, לא מוכן לשלם מזונות. יש לנו ילד אחד בן שנה ו-11. תביעת המזונות הוגשה בתחילת יוני ואני יודעת שהוא אמור לשלם רטרואקטיבית החל מיום התביעה.

פתחתי נגדו תיק בהוצאה לפועל ובית המשפט אישר עיקולים על הנכס שיש לו ועל דברים נוספים בגין תביעת המזונות ומשום שהוא מתעלם מצרכי וצרכי הילד.
שאלתי... כמה זמן לוקח להוצאה לפועל באמת להכנס לפעולה? האם הולך לעבור זמן רב עד שאתחיל לראות כסף מבעלי דרכם ? (כי ממנו ישירות כנראה שלא אראה)
הדיון הראשון ביננו יהיה בדצמבר בבית המשפט, אבל מה עד אז?

בעלי השאיר אותי עם כל החובות המשותפים (והם לא קטנים), אני כרגע ללא הכנסה, מכיון שסגרנו את העסק המשותף בעיקבות הפרדה, ובנתיים בעלי מבזבז את כספי הירושה של אימו שהיו אמורים להכנס לחשבון הבנק שלי ולכסות חובות ומשכיר חדר במלון, יוצא לחופשות, קנה רכב חדש (ולא על שמו, כדי שאי אפשר יהיה לעקל, מכשיר סלולרי חדש וכו')

האם במצב כזה שבו אני כרגע נאלצת לחיות על חשבון משפחה וחברים, עד שאמצע עבודה ואתחיל לעמוד חזרה על הרגלים, אין דרך לזרז עיניינים?
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום