הפורום לענייני משפחה וגירושין! יעוץ משפטי מאת עו''ד איילת שיים מור: עצה לאחר גירושים...
עצה לאחר גירושים - פורום גירושין
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
03-9239966 052-3676797

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
עצה לאחר גירושים
תאריך ושעה: 21/04/2015 09:27 לשיחה עם עורך דין חייג/י: 03-9239966
שלום רב. אני צריכה התייעצות דחופה... אני התחתנתי ב-2009 בפראג, כי בעלי לשעבר לא היה יהודי. אחרי כ-8 חודשים התגרשנו בישראל. הוא לקח עורך דין והתגרשנו בדרך שלום. לא היה לא רכוש לחלוק ולא ילדים. ממש כלום מאף אחד. נפרדנו כי פגשתי מישהו אחר, בעלי הנוכחי. האקס מאוד נפגע ממני אז.... הרגשתי אשמה כל הזמן וביקשתי ממנו אלפי סליחות ועד עכשיו ניסיתי להשלים איתו כדי שנוכל לפחות לדבר כמו בני אדם נורמלי או שנחזור להיות בקשר כלשהו בפייסבוק לפחות... עברו כבר כ-5 שנים. הוא לעומת זאת כל הזמן דרש ממני טבעת נישואין ואירוסים שלא הייתי מוכנה להחזיר לו ומאז הוא כועס. טוען שזה שלו.... יצא לנו לנהל שיחה פעמים בודדות, וכל הזמן הבן אדם מוצא דרך כזו או אחרת להשפיל אותי עם משפטים מסוג של "אין לך שכל..." ועוד כל מיני. יש לי הרגשה שהוא מדבר עלי דברים לא יפים במקומות ציבוריים (אנחנו מאותה עיר). השאלה שלי היא האם יש לי אפשרות או זכות לאיים עליו במשהו? לדוגמה, דרישת מזונות אישה, או משהו דומה....? אני לא רוצה לגרום לו נזק ממשי, אלא רק להפחיד אותו כדי שיפסיק את המעשים האלה. האם יש לי עם מה?
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום